Savyll Paloma Tequila

ABV: 0.0% Kalorie w butelce: 71 (28 kalorii na 100ml) Ocena: 4 z 5 Autorami tej recenzji są Adela Meer i Susan Laurie Koktajle Savyll zostały stworzone przez przyszłego ojca, który chciał prowadzić zdrowszy tryb życia i jednocześnie cieszyć się wyrafinowanymi drinkami.

Paloma Tequila jest jednym z czterech napojów, które wymyślił. Obaj nasi testerzy smakowali ten napój, stwierdzając, że jest mocny, uderzający i orzeźwiający. Ma smak grejpfruta i sherbetu, a także wyczuwalną nutę tequili (mimo że nie zawiera alkoholu). Ma doskonały różany kolor i ogólnie jest rześkim, satysfakcjonującym napojem. Dostarczany jest w ładnej szklanej butelce z modnym miedzianym korkiem, a jeden z recenzentów zasugerował, że może być dobrym dodatkiem do biznesowych lunchów i wysokiej klasy restauracji. Nasi dwaj recenzenci różnili się w ocenach, jakie mu przyznali: pięć na pięć od jednego z nich i trzy na pięć od drugiego. Tak więc, daliśmy mu średnią ocenę cztery! Jak zawsze, musisz zdecydować sam. Kup teraz swoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe napoje!

Przy zakupie napojów od sprzedawców internetowych Drydrinker i Wise Bartender za pomocą tych linków, Alcohol Change UK otrzymuje część sprzedaży, pomagając nam pracować, aby zakończyć szkodę spowodowaną przez alkohol.

Inni użytkownicy przeczytali również:

Rodzice alkoholicy – jak wpływają na swoje dzieci? Czytaj więcej
Przymusowe leczenie alkoholików Czytaj więcej
Kto może wpaść w alkoholizm? Czytaj więcej