Serdeczności Jukes

ABV: 0,0% Kalorie na 100 ml: zależy od tego, jak bardzo je rozcieńczysz Wyniki dla każdego z trzech drinków Jukesa są wymienione poniżej Matthew Jukes jest światowej sławy degustatorem i pisarzem, pracującym w branży winiarskiej od ponad 30 lat. Wraz ze swoim kolegą Jackiem Hollihanem postanowił stworzyć nowy rodzaj drinka - taki, który "robi wszystko to, co wino robi w nosie, na podniebieniu i na finiszu, ale bez winogron i alkoholu". Rezultatem jest unikalna kolekcja trzech drinków. Pierwszą rzeczą, którą należy powiedzieć o Jukes jest świetna prezentacja. Drinki dostarczane są w pięknym monochromatycznym sześciennym pudełku. W środku znajduje się dziewięć malutkich buteleczek, ponieważ jest to napój do mieszania. Każde małe naczynie zawiera ilość wystarczającą do przygotowania dwóch porcji o pojemności 125 ml - wielkości standardowego małego kieliszka do wina - lub jednej dużej porcji o pojemności 250 ml, jeśli masz na to ochotę. Serdeczny napój miesza się z wodą niegazowaną lub gazowaną, albo z wodą z tonikiem, aż do uzyskania pożądanej mocy.

I to jest Twój drink! Istnieją trzy rodzaje drinków, które możesz zamówić pojedynczo lub w zestawie mieszanym. Oto, co nasz tester smaku sądzi o każdym z nich: Jukes 1 to mętny napój w kolorze cydru o przyjemnym aromacie ogrodu ziołowego. Podobnie jak w przypadku wszystkich serdecznych napojów Jukes, głównym składnikiem jest ocet jabłkowy, w tym przypadku połączony z brzoskwinią, ogórkiem, śliwką, jabłkiem i ananasem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to przyjemny owocowy napój, który przypomina nam głównie kordiał z czarnego bzu. 3 na 5Jukes 2 ma kolor lekkiego czerwonego wina. Do jego produkcji użyto różnych ciemnych owoców, w tym żurawiny, wiśni i borówki. Niestety, był to nasz najmniej ulubiony smak z całej trójki - nasi testerzy uznali, że smakował głównie octem i anyżem. 2 z 5Jukes 6 to najciemniejszy z całej trójki, o wyglądzie ciężkiego czerwonego wina. Do jego produkcji używa się jeżyn i czarnych porzeczek, które są dość ostrymi owocami, ale naszym zdaniem jest trochę za słodki.

Podobnie jak Jukes 1, jest to przyjemny owocowy kordial. 3 z 5Jukes Cordialities były bardzo chwalone przez innych recenzentów, więc nasz tester smaku może być daleki od prawdy. Jak zawsze, musisz wyrobić sobie własne zdanie. Kup teraz swoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe napoje! Przy zakupie napojów od sprzedawców internetowych Drydrinker i Wise Bartender za pomocą tych linków, Alcohol Change UK otrzymuje część sprzedaży, pomagając nam pracować, aby zakończyć szkodę spowodowaną przez alkohol.

Inni użytkownicy przeczytali również:

Rodzice alkoholicy – jak wpływają na swoje dzieci? Czytaj więcej
Przymusowe leczenie alkoholików Czytaj więcej
Kto może wpaść w alkoholizm? Czytaj więcej